Konferencja inaugurująca Program „Szkoła Pozytywnych Relacji”

Zapraszamy osoby pracujące w polskim systemie oświaty do udziału w konferencji inaugurującej Program „Szkoła Pozytywnych Relacji”. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2024 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM.

„Szkoła Pozytywnych Relacji” to program zainicjowany przez Zakład Metodologii Nauk o Edukacji WSE UAM. W ramach programu, zarówno osobom pracującym w polskim systemie oświaty, jak i uczennicom/uczniom proponowane będą warsztaty, seminaria, formy wykładowe oraz networking. W pierwszym etapie realizacji projektu, w latach 2024 – 2026, przewidywanych jest 10 spotkań. Na każdym z nich prezentowane będą techniki wspierania jednej z cech – tzw. Jakości JA – wskazanych w koncepcji Internal Family System Richarda C. Schwartza (IFS).

20 listopada 2024 r. odbędzie się konferencja szkoleniowa, inaugurująca Program. Każda z osób uczestniczących będzie mogła wziąć udział w dwóch inspirujących warsztatach. Ponadto, na uczestników czekają sesje wykładowe oraz networking umożliwiający nawiązanie kontaktów pomiędzy osobami zainteresowanymi koncepcją IFS.

Wszelkie szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM:

Dowiedz się więcej i zapisz się na wydarzenie!

Honorowy Patronat nad Programem objęli: Wojewoda Wielkopolski Pani Agata Sobczyk, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak, Wielkopolski Kurator Oświaty Pan dr Igor Bykowski, Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych Pani prof. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska.

Patronat Medialny nad Programem sprawują: TVP3 Poznań oraz MM Wydawnictwa Prawnicze.