Konkurs „WYBIERAM UAM”

Uczniu, Uczennico,

jesteś kreatywny/kreatywna? Masz nietypowe pomysły? Lubisz robić zdjęcia, filmiki, malować, rysować? A może piszesz wiersze? Zapraszamy Cię do udziału w nowym konkursie WYBIERAM UAM!

Pokaż, czym jest dla Ciebie uczelnia, albo czym chciałbyś/chciałabyś, żeby była. Jak ją postrzegasz, jak sobie wyobrażasz, czego od niej oczekujesz.

Zrób zdjęcie, film, napisz opowiadanie, esej, wiersz, narysuj komiks lub wybierz inną, odpowiadającą Ci formę. Najważniejsze, żeby konkursowa praca była Twojego autorstwa i dawała odpowiedź na pytanie, czym jest dla Ciebie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, lub jak go sobie wyobrażasz.

Prześlij pracę na adres: wybieramuam@amu.edu.pl

Masz czas do 11 marca 2022 roku.

Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich pomysłów! Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Przeczytaj regulamin i dołącz to grona osób, które WYBIERAJĄ UAM!

Dla kogo?

Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów i uczennic klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Co przesyłamy?

Akceptowane są różnorodne utwory:

• eseje, wywiady [w formacie PDF],
  • komiksy, wiersze [w formacie PDF],
  • rysunki, kolaże, grafika komputerowa [w formacie PDF/JPG/PNG min. 300 dpi; film 1280 px x 720 px],
  • fotografia, filmy [w formacie PDF/JPG/PNG min. 300 dpi; AVI/MKV/MP4 - 1280 px x 720 px].
Gdzie można znaleźć więcej informacji?

Wszystkie prace muszą być oryginalne pod względem koncepcji, projektu i wykonania. Szczegóły zawarto w Regulaminie.

A gdy pojawią się pytania?

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów Konkursu pod adresem wybieramuam@amu.edu.pl

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik