Kosmiczny konkurs plastyczny i fotograficzny

Już 1 września Wydział Fizyki zmieni nazwę na Wydział Fizyki i Astronomii! Z tej okazji naukowcy zapraszają dzieci i młodzież z Wielkopolski do udziału w kosmicznym konkursie artystycznym organizowanym w ramach wydarzenia New Moon. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września 2024 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są w następujących kategoriach:

1. Praca plastyczna pt. „Moje pierwsze obserwacje nieba” (technika dowolna).
      Kategorie wiekowe:
    • Klasy 1-3
    • Klasy 4-6
  2. Fotografia nocna na wybrany temat: „Kiedy patrzę w niebo”, „W krainie chmur i gwiazd”, „Sztuka pod gwiazdami”.
      Kategorie wiekowe:
    • Klasy 7-8
    • Szkoły średnie

Prace prosimy przesyłać na adres Wydziału Fizyki z dopiskiem „New Moon” lub dostarczać osobiście na wskazany adres, pozostawiając prace na portierni:

Wydział Fizyki
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2

Dla Laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe!

Termin dostarczenia prac: 20 września 2024 roku.
Zgłoszenia przesłane pocztą/kurierem muszą również być dostarczone do dnia 20 września 2024 r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Projekt finansowany jest ze środków otrzymanych w konkursie Fund_Akcja z Fundacji UAM.