Nauczycielu weź udział w warsztacie "Dobrostan w pracy nauczyciela"

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli na warsztat poświęcony dobrostanowi. Podczas warsztatu zastanowimy się, jak korzystać z zasobów, które są związane z naszą profesją, jak je odkrywać i robić z nich użytek.

Przyjrzymy się sobie, własnemu dobrostanowi, szukając odpowiedzi na pytania: czym w ogóle jest dobrostan? Dlaczego jest ważny i jak o niego dbać? Zapraszamy na pozytywną, wspierającą chwilę refleksji, wzbogaconą kilkoma praktycznymi pomysłami do wykorzystania w pracy.

Warsztaty, organizowane przez Zespół UAM dla Najlepszych, obędą się w ramach wydarzenia Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego organizowanego w piątek 21 października br. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres sywia.jaskulska@amu.edu.pl. Zapisy trwają do czwartku 20 października do godz. 12 lub do wyczerpania miejsc.

Prowadząca: prof. UAM dr hab. Sylwia Jaskulska z Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM

Limit miejsc: 30

Miejsce: sala 305, budynek D, Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM, ul. Szamarzewskiego 89AB