Raport: Rozwijanie kompetencji cyfrowych w polskiej szkole

„Szkoła XXI wieku” to nowa seria wydawnicza Forum Edukacji Medialnej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. W jej ramach publikowane będą raporty studentów i pracowników naukowych dotyczące funkcjonowania systemu edukacji w Polsce. Dostępny jest już pierwszy z nich.

„Chcemy dostarczać rzetelnej wiedzy i na jej podstawie formułować rekomendacje i propozycje zmian, które pozwolą polskiej szkole stać się lepszą. Jednocześnie chcemy w ten sposób zintegrować środowisko akademickie i oświatowe wszystkich szczebli nauczania.” – czytamy na stronie internetowej Forum Edukacji Medialnej.

Jako pierwszy w ramach serii ukazał się raport studentki WNPiD Zuzanny Czachorek pt. „Rozwijanie kompetencji cyfrowych w polskiej szkole”. Zawiera informacje o zmianach w podejściu do rozwijania kompetencji cyfrowych na przestrzeni lat w Polsce i dotyczących tego tematu prognozach.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią raportu:

Pobierz raport