Data publikacji w serwisie:

Spotkajmy się na targach! Będziemy dla Was przez 3 dni!

Przed Tobą matura i wybór uczelni? Chcesz rozpocząć studia, które pozwolą Ci na realizację pasji? Szukasz kierunku, który pozwoli zdobyć wymarzona pracę? Chcesz dowiedzieć się dlaczego warto wybrać UAM lub po prostu utwierdzić się, że dokonałeś dobrego wyboru? Jesteśmy dla Ciebie! Spotkajmy się w sobotę!

W marcu spotkamy się aż trzy razy! Przygotowaliśmy stoisko uczelni na tarach edukacyjnych "XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021" i przez trzy kolejne soboty będziemy tam na Ciebie czekać!

Tegoroczne targi edukacyjne odbywają się w formule online, ale do Twojej dyspozycji oddajemy stoisko UAM wyposażone w materiały informacyjno - promocyjne, dzięki którym dowiesz się więcej o uczelni, ale też o procesie rekrutacji. Będziesz mógł obejrzeć nagrania, w których studenci opowiedzą o swoich kierunkach lub pobrać prezentacje z najważniejszymi informacjami.

Ponadto  - na stoisku będzie działał czat, dzięki któremu nasi eksperci od rekrutacji odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego procesu i procedur, opowiedzą o ofercie edukacyjnej UAM i o samej uczelni. Możesz zapytać o każdy  interesujący Cię temat związany z rekrutacją na UAM i w ciągu kilku minut otrzymasz rzetelną informację.

Targi online organizowane przez Perspektywy odbywają się w terminach:

6 marca: kierunki społeczne i humanistyczne

13 marca: kierunki techniczne i ścisłe

20 marca: kierunki medyczne i przyrodnicze

Co trzeba zrobić, aby dołączyć? Wystarczy  wybrać nasze stoisko w strefie EXPO (rejestracja na targi)!

Do zobaczenia!