Targi edukacyjne – będziemy w Poznaniu i w Warszawie

Marzec to miesiąc targowy w edukacji. W tym roku targi edukacyjne odbywają się w drugi weekend marca. Będziemy wtedy w Poznaniu i w Warszawie. Zarezerwujecie sobie czas 10 i 11 marca!

Targi edukacyjne na MTP

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich będziemy czekać na Was w piątek i w sobotę (10 i 11 marca) od godziny 10. W tym czasie będziecie mogli porozmawiać z nami o uczelni, ofercie edukacyjnej oraz procedurze rekrutacyjnej. Odpowiemy też na Wasze pytania dotyczące procedur związanych z organizacją studiów i sprawami studenckimi.

Wiemy, że doskonale sprawdza się kontakt kandydatów na studia ze studentami, dlatego w oba dni targowe do Waszej dyspozycji będą studenci UAM. To od nich dowiecie się także o atmosferze, jaka panuje na uczelni i studenckim życiu oraz poznacie ich opinie o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jeśli chcecie spotkać się z certyfikowanym doradcą zawodowym, koniecznie odwiedźcie stoisko UAM w piątek. Od godziny 10 do 15 będzie z nami doradca zawodowy z Biura Karier UAM!

Znajdziecie nas w pawilonie 8a na stoisku nr 30.

Targi edukacyjne w Warszawie

W tym samym czasie, czyli 10 i 11 marca trwają także targi edukacyjne organizowane pod szyldem XXIX Międzynarodowego Salonu Maturzystów Perspektywy 2023. Odbywają się w centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Zarówno w piątek, jak i w sobotę stoisko UAM będzie czynne od godziny 9.

Jeśli chcesz:

• poznać ofertę studiów,
  • dowiedzieć się więcej o UAM,
  • zapytać o proces rekrutacji,
  • porozmawiać z doradcą zawodowym,

to będzie najlepsza ku temu okazja. Będą na Was czekać certyfikowany doradca zawodowy oraz studenci. Odpowiemy na Wasze pytania i postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości.

Znajdziecie nas w hali nr 3.