Data wydarzenia:

Uczniowskie Sympozjum Matematyczne

We wtorek 11 grudnia 2018 r. na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM odbędzie się Uczniowskie Sympozjum Matematyczne. Sympozjum skierowane jest do uczniów i nauczycieli, a przygotowują je wspólnie: uczniowie, nauczyciele, studenci oraz pracownicy naukowi.

W ramach sympozjum odbędą się wykłady i warsztaty dla uczniów oraz seminarium dla nauczycieli. Organizatorami wydarzenia są: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Poznaniu, Społeczna Szkoła Podstawowa STO nr 1,  WMiI oraz Wydział Studiów Edukacyjnych UAM.

Udział w sympozjum jest bezpłatny i dobrowolny. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 5 uczniów i 2 opiekunów.
Zainteresowane uczestnictwem szkoły proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który będzie dostępny już wkrótce. Więcej informacji o sympozjum można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.