Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty przygotował ponad 50 propozycji zajęć

Uniwersytet Otwarty oferuje zajęcia dostępne dla każdego. Jedynym warunkiem jest ukończenie 16. roku życia. Wybierz kurs i podejmij naukę w jednym z największych i najlepszych uniwersytetów w Polsce. Zapisy w trymestrze zimowym trwają do 23 grudnia.

Wystarczy jedna decyzja, a znajdziesz się w salach wykładowych i laboratoriach UAM, wysłuchasz wykładów na najwyższym poziomie. Zajęcia w Uniwersytecie Otwartym trwają trzy trymestry. Cykl wykładów lub ćwiczeń i warsztatów trwa od 15 do 45 godzin. Spotkania odbywają się, najczęściej raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy. Udział w zajęciach jest odpłatny. Na zakończenie kursu słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo, a po zdaniu egzaminu (dobrowolnego) uzyskuje dodatkowo świadectwo.

W aktualnej ofercie znalazły się 54 kursy. To najbardziej popularne zajęcia z poprzednich edycji oraz 20 zupełnie nowych kursów. Uniwersytet Otwarty proponuje kursy językowe, zajęcia z psychologii i biznesu, ale też zajęcia z biologii i nauk ścisłych oraz kursy z zakresu nauk humanistycznych i nauk społecznych.

Zajęcia w trymestrze zimowym ruszą od połowy stycznia przyszłego roku.

Więcej informacji na stronie: www.uo.amu.edu.pl.