Warsztaty dla nauczycieli nt. wielojęzyczności w edukacji

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli i nauczycielki na warsztaty pt. „Wielojęzyczność w edukacji”, które odbędą się 2 czerwca 2023 r. w godz. 13:00-15:30 w Auli Collegium Heliodori Święcicki (Grunwaldzka 6, Poznań). Organizatorami warsztatów są: projekt TEAM, Centrum Bilingualism Matters@Poznań oraz Wydział Anglistyki UAM.

Celem warsztatów jest prezentacja projektu TEAM (Erasmus+), przekazanie wiedzy na temat dwu- i wielojęzyczności oraz prezentacja nowej oferty (samo-)kształcenia na temat wielojęzyczności i pracy z uczniem wielojęzycznym.

Do udziału w warsztatach zapraszamy nauczycieli i nauczycielki wszystkich typów szkół, zarówno nauczycieli języków obcych, jak i nauczycieli przedmiotów, którzy w swojej pracy mają do czynienia z uczniami z doświadczeniem migracji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Szczegółowe informacje dotyczące programu wydarzenia oraz aktywny link do rejestracji znajdują się w ulotce informacyjnej (.pdf).

Zarejestruj się na warsztaty!