Zajęcia dla uczniów w Ogrodzie Botanicznym UAM

Ogród Botaniczny UAM serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą zajęć edukacyjnych. W tym niezbyt ciepłym i słonecznym okresie roku na grupy zorganizowane czekają wyjątkowe zajęcia edukacyjne, które pozwolą zażyć trochę ciepła i przenieść się na chwilę w cieplejsze rejony globu.

Młodsze dzieci (przedszkola oraz klasy 1-3) zapraszamy na zajęcia złożone zatytułowane "Ptasia stołówka", "Z Krzysztofem Kolumbem wyprawa po aromatyczne pierniki" oraz "Opowieści spod choinki" (90 min., 15 zł / os.).

Starszym uczniom szkoły podstawowej (kl. 4-8) oraz średniej polecamy zajęcia szklarniowe w nowej formule: zajęcia składają się z trzech części, prelekcja, zajęcia w szklarniach oraz warsztaty plastyczne (120 min., 18 zł/os.).

Zajęcia edukacyjne skierowane są do grup zorganizowanych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie Ogrodu Botanicznego UAM.