Zajęcia z chemii dla dzieci z Polski i Ukrainy

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach z chemii dla dzieci z Polski i Ukrainy, organizowanych przez Wydział Chemii UAM.

Zajęcia będą odbywać się w środy w godz. 16.00-17.00 w Collegium Chemicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8, Campus Morasko, Poznań.

Warsztaty są bezpłatne dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Pozostałe osoby proszone są o wykupienie cegiełki na rzecz Ukrainy w wysokości 15 zł. Wpłat można dokonywać na konto: 46 1090 1362 0000 0001 4982 6136, dane odbiorcy: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł przelewu: Pomoc dla rodzin z Ukrainy - warsztaty na Wydziale Chemii.

Zgromadzone środki przeznaczone zostaną na zakup najpotrzebniejszych rzeczy wskazanych przez organizacje opiekujące się uchodźcami lub osoby, którym pomocy udziela bezpośrednio UAM.

Zapisz się! Wypełnij formularz rejestracyjny

Informacja w języku ukraińskim:

Хімічний факультет Університету ім. Адама Міцкевича запрошує на заняття з хімії для дітей з України та Польщі

Серія українсько-польських інтеграційних майстер-класів для дітей та молоді в хімічних лабораторіях Хімічного факультету Університету ім. Адама Міцкевича. Заняття будуть відбуватися у середи з 16.00 до 17.00 за адресою: Collegium Chemicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8, Campus Morasko, Poznań.

Майстер-класи є безкоштовними для дітей та молоді з України. РЕЄСТРАЦІЯ: через форму https://forms.office.com/r/CYkg6Pi0E3