Data publikacji w serwisie:

Zakończenie X edycji Kolorowego Uniwersytetu

W ramach X edycji Kolorowego Uniwersytetu w roku akademickim 2020/21 nawiązaliśmy współpracę z Konsulatem Irlandii, której efektem jest prezent w postaci dydaktycznego materiału prosto z siedziby Konsulatu!  Wicekonsul Honorowy Irlandii p. Krzysztof Schramm na koniec tegorocznej edycji, przy współpracy z Uniwersyteckim Studiem Filmowym, zaprasza kolorowych absolwentów do Irlandii.

Dodatkowo, do wszystkich uczestników tegorocznej edycji oraz nauczycieli, naukowców UAM oraz partnerów projektu, powędrowały już dyplomy wraz z prezentem w postaci ekogadżetu.

Tegoroczna edycja była realizowana w niecodziennych okolicznościach. Z powodu obostrzeń epidemiologicznych nie mogliśmy się spotykać w budynkach UAM. Współtworzący program Kolorowego Uniwersytetu dołożyli jednak wielu starań, aby ta uciążliwość była jak najmniej dotkliwa dla studentów. Materiały opracowane z najwyższą starannością przez naukowców UAM zaprezentowały szerokie spektrum dziedzin uprawianych w murach Uczelni.

Dziękujemy naszym patronom honorowym, partnerom, partnerowi strategicznemu – PKO Bankowi Polskiemu oraz patronom medialnym za zaufanie i doskonałą współpracę mimo utrudnionych warunków.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku w sezonie letnim i mamy nadzieję, że w sezonie 2021/22 będzie nam dane spotkać się w świecie realnym!