Zapisz się na bezpłatne kursy UAM dla mieszkańców regionu

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Wielkopolski do udziału w bezpłatnych kursach dostarczających kompetencje potrzebne na rynku pracy. Kursy organizowane są w ramach projektu KOLaboratorium.

KOLaboratorium to program rozwijający zainteresowania mieszkańców Poznania i Wielkopolski oraz dostarczający kompetencje potrzebne na rynku pracy. Wyjątkowość projektu wynika m.in. z liczby zaangażowanych jednostek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, różnorodnej tematyki zajęć (ponad 40 kursów), czy wykorzystania innowacyjnych narzędzi dydaktycznych.

Przykładowe kursy to:

• Polish your English pronunciation
  • Powiedz to prościej
  • Warsztaty z autoprezentacji
  • Podstawy projektowania krajobrazu
  • Dekoracje roślinne
  • Podstawy ogrodnictwa
  • Polski język migowy

Najważniejszym atutem programu jest kadra uczelni, która swoją pasją, wiedzą będzie motywować uczestników do uczenia się przez całe życie. Jako uczelnia społecznie odpowiedzialna i zaangażowana w rozwój regionu, UAM wychodzi z ofertą edukacyjną i szkoleniową, która będzie także służyć wzmacnianiu współpracy uczelni z partnerami społecznymi i gospodarczymi oraz popularyzować naukę i jej znaczenie dla społeczeństwa.

W ramach KOLaboratorium, na zajęcia, zapisać mogą się uczestnicy w wieku od 5 do 100 lat.

Lista kursów oraz zapisy dostępne są na stronie projektu: http://kolaboratorium.amu.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy!