Data publikacji w serwisie:

Zapraszamy na XI edycję Kolorowego Uniwersytetu UAM

Rozpoczęła się XI edycja Kolorowego Uniwersytetu UAM, czyli projektu edukacyjnego, który od ponad dekady rozbudza zainteresowanie nauką wśród uczniów szkół podstawowych, w szczególności klas II - V.

W sezonie 2021/22 wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej. Jednak zmieniona na ogólnopolską formuła projektu sprawi, że  w tym roku studentem Kolorowego Uniwersytetu UAM będzie mogło zostać każde dziecko w Polsce!

Premiera pierwszego materiału dydaktycznego w ramach inauguracji XI edycji pt. „Dzieciństwo Jana Brzechwy i jego przepis na pełne humoru utwory dla młodych czytelników” autorstwa Prodziekan ds. studenckich Wydziału Studiów Edukacyjnych, prof. UAM dr hab. Kingi Kuszak na kanale YT KU już w najbliższy czwartek. Dodatkowo, na sympatyków tegorocznej edycji, czekać będą jeszcze dwie, wirtualne niespodzianki. Ponadto, wszystkie zajęcia, po premierze, będą dostępne dla użytkowników w nieograniczony sposób więc w każdym momencie będzie można do nas dołączyć!

Zachęcamy do obserwowania nowych kanałów internetowych, gdzie na bieżąco, będzie pojawiać wiele konkursów i aktualności:

strona internetowa: https://kolorowyuniwersytet.amu.edu.pl/

FB: https://www.facebook.com/KolorowyUAM