Uniwersytet Otwarty UAM - ostatnie przygotowania do uruchomienia zajęć w roku 2024/2025

Uniwersytet Otwarty UAM kończy swój kolejny rok akademicki. Jest on rekordowy – uruchomiono 153 kursy dla 2739 słuchaczy (w poprzednim roku – 139 kursów dla 2479 słuchaczy, a dwa lata temu – 103 kursy dla 1970 słuchaczy). Rozpoczęto jednocześnie przygotowania do nowego roku akademickiego. Zajęcia rozpoczną się od października br., natomiast zapisy – już we wrześniu. Ostateczna oferta znana będzie jeszcze przed wakacjami.

Z listą proponowanych zajęć zapoznać się będzie można już niebawem na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego (uo.amu.edu.pl). Do 26 czerwca pracownicy i doktoranci UAM mogą zgłaszać propozycje tematów. Kolejnym krokiem będzie ich opracowanie i zatwierdzenie przez Radę Programowa UO UAM. Zgłoszenia przesyłać można za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres mailowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Uniwersytetu Otwartego oraz mediów społecznościowych, a wszystkim słuchaczkom i słuchaczom życzymy udanych wakacji.

Dane kontaktowe:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu