Uniwersytet Otwarty zaprasza na trymestr wiosenny

Serdecznie zapraszamy do wybrania kursu w ramach edycji wiosennej Uniwersytetu Otwartego UAM!

W ostatnim w tym roku trymestrze Uniwersytet Otwarty UAM przygotował niezwykle bogatą ofertę kursów, szkoleń i wykładów. Znajdą się w niej zarówno najpopularniejsze zajęcia z dotychczas wybieranych, jak choćby kursy językowe i z programowania, ale także ponad 40 zupełnie nowych propozycji.

Rekrutacja potrwa do 8 marca br. Zajęcia w trymestrze wiosennym rozpoczną się w drugiej połowie marca. Ze względu na pandemię, wszystkie zajęcia odbywać się będą w formie zdalnej.

Zapisy odbywać się będą poprzez formularz internetowy, a o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Z pełną ofertą kursów zapoznać się będzie można na stronie internetowej uo.amu.edu.pl od 22 lutego.