Data wydarzenia:

Akademia Metropolitalna - spotkanie z prezydentem Wrocławia

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz Centrum Badań Metropolitalnych UAM zapraszają studentów, pracowników i wszystkich zainteresowanych na spotkanie z prezydentem Wrocławia
dr. Rafałem Dutkiewiczem, 23 października 2018 roku o godzinie 12:00. Spotkanie pt. "Blaski i cienie zarządzania miastem" odbędzie się w Collegium Geographicum (ul. Bogumiła Krygowskiego 10), w sali 21.

Dr Rafał Dutkiewicz, od 2002 roku nieprzerwanie pełni funkcję prezydenta Wrocławia. Wybitny samorządowiec, autor sukcesów Wrocławia. W rankingu Newsweeka trzykrotnie wybrany najlepszym prezydentem miasta w Polsce, a w 2013 roku Superprezydentem. Laureat wielu odznaczeń i orderów Polski, Francji, Belgii, Szwecji, Niemiec i Włoch m.in. za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za krzewienie tolerancji, humanitaryzmu i porozumienia między narodami. Autor książki „Nowe horyzonty” wyróżnionej Nagrodą im. ks. Józefa Tischnera.