Data wydarzenia:

Areopag Uniwersytetów: Gospodarka, zarządzanie i finanse w dobie COVID-u

10 stycznia o godz. 16.00 w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się kolejna debata z cyklu Areopagu Uniwersytetów. Wydarzenie będzie transmitowane za pośrednictwem kanału UW na Youtube.

Ostatnia z cyklu debata, organizowana przez Uniwersytet Warszawski, poświęcona będzie zagadnieniom z zakresu ekonomii, gospodarki, finansów i zarządzania w kontekście pandemii. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu reprezentować będzie prof. UAM dr hab. Lucyna Błażejczyk-Majka.

Areopag Uniwersytetów to cykl debat, w których udział biorą przedstawiciele największych polskich uniwersytetów: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i inicjatora przedsięwzięcia – Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Podczas wydarzenia rektorzy, eksperci, naukowcy oraz studenci rozmawiają o świecie w dobie koronawirusa.

Zapraszamy do oglądania transmisji: