Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier na Wydziale Prawa i Administracji

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W najbliższy poniedziałek, 16 stycznia 2023, w godzinach 11.00-14.00 spotkamy się z Wami na Wydziale Prawa i Administracji. Razem z nami pojawią się goście specjalni – przedstawiciele Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie Biura Karier i wziąć udział w konkursie? Potrzebujecie skonsultować CV lub list motywacyjny? A może jesteście na etapie poszukiwania praktyki/stażu/pracy? Jeśli tak, koniecznie odwiedźcie nasze stoiska w holu głównym budynku Wydziału (Al. Niepodległości 53).

To nie wszystko! Możecie również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na temat profilaktyki antyterrorystycznej oraz poznać szczegóły naboru do służby w ABW. Spotkanie ze specjalistami ABW odbędzie się w godzinach 11.30-13.00 w sali 4.11.

Będzie się działo! Rezerwujcie czas i przychodźcie do nas.

Do zobaczenia!

Zespół Biura Karier UAM