Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Biologii

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

We wtorek 7 marca 2023 r. w godzinach 11.00-14.00 spotkamy się z Wami po raz kolejny – tym razem na Wydziale Biologii.

Podczas Dnia z Biurem Karier czeka na Was sporo atrakcji! Będziecie mogli porozmawiać na temat naszych usług, otrzymać wskazówki, jak stworzyć profesjonalne i skuteczne CV (zachęcamy do skorzystania z szybkiej konsultacji dokumentów aplikacyjnych przy naszym stoisku) oraz wziąć udział w konkursie i wygrać przydatne gadżety.

To jeszcze nie wszystko! Specjalnie dla Was przeprowadzimy warsztat: Jak skutecznie szukać pracy i utrzymać motywację? Przyjdź i dowiedz się, jak dotrzeć do pracodawców. Zainwestuj w siebie i zwiększ swoje szanse na rynku pracy. Warsztat odbędzie się w godzinach 11.30-13.00 w sali Rady Wydziału (na parterze) – WSTĘP WOLNY!

Towarzyszyć nam będą firmy GlaxoSmithKline, Aquanet oraz Kompania Piwowarska, na których stoiska także serdecznie zapraszamy. Spotkania z przedstawicielami firm to doskonała okazja do przygotowania się do wejścia na rynek pracy. To możliwość bezpośredniej rozmowy o oczekiwaniach pracodawców w stosunku do kandydatów, o specyfice pracy w firmie, a także uzyskania szczegółowej informacji na temat procedur aplikacyjnych, czy też możliwych ścieżek rozwoju. Chcesz uniknąć błędów podczas rekrutacji? Nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź i sprawdź, jak wiele może zmienić jedna rozmowa ze specjalistą z branży.

Nasze spotkanie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji Akademickich Biur Karier – Gra o Karierę 2023. Skorzystajcie z oferty wydarzeń przygotowanych przez biura z całej Polski! Hasłem przewodnim tegorocznej gry jest Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery. Szczegółowe informacje oraz zapisy: https://graokariere.usz.edu.pl/wydarzenia-2023/. Szczególnie zachęcamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez nasze biuro: GRA O KARIERĘ- BIURA KARIER DLA CIEBIE | Biuro Karier UAM

Czekamy na Was przy stoiskach w holu!

Zespół Biura Karier UAM