Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Fizyki

Droga Studentko, Drogi Studencie!

Temat rozwoju zawodowego jest Tobie bliski? Poszukujesz możliwości zdobycia doświadczenia, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz poznać możliwe ścieżki kariery po ukończeniu studiów?

Jeśli TAK, mamy dla Ciebie propozycję!

22 listopada (środa) przyjdź na Dzień z Biurem Karier UAM, który odbędzie się na Wydziale Fizyki.

Będziemy czekać na Ciebie w budynku Collegium Physicum (Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2) w godz. 11.00 – 14.00 razem z przedstawicielami firm i instytucji:

Audika Aparaty Słuchowe, Amplifon, Interton, SunLoox, KIND Aparaty Słuchowe, Starkey Laboratories Poland, GNP Magnusson Aparatura Medyczna, Wielkopolskie Centrum Onkologii ABW Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ITTI, SVANTEK, DomData, Sterbit, Sonova, WSAudiology, Polska Agencja Kosmiczna, Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych, Polskie Towarzystwo Optyki i Optometrii, Geers, Affidea Polska.

Dzień z Biurem Karier UAM to szansa, aby:

• osobiście porozmawiać z przedstawicielami pracodawców i dowiedzieć się więcej o możliwych ścieżkach kariery w branży,
  • skorzystać z CV point i omówić dokumenty aplikacyjne,
  • poznać ofertę Biura Karier UAM,
  • wziąć udział w otwartych Prelekcjach Tematycznych z Pracodawcami,
  • spróbować swoich sił w konkursach i wygrać wartościowe nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Brzmi ciekawie?! Już dziś zarezerwuj czas: 22 listopada (środa), godz. 11.00 – 14.00, Wydział Fizyki UAM, Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2.

Czekamy na Ciebie! Będzie aktywnie i inspirująco!

Zespół Biura Karier UAM

Harmonogram prelekcji