Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Historii

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W najbliższy czwartek, 23 marca 2023, w godzinach 10.00-14.00, spotkamy się z Wami na Wydziale Historii. Oprócz nas pojawią się przedstawiciele firm i organizacji, w których możecie zdobywać doświadczenie zawodowe i rozwijać swoją karierę.

Podczas wizyty czeka na Was sporo atrakcji! Będziecie mogli porozmawiać na temat naszych usług, otrzymać wskazówki, jak stworzyć profesjonalne i skuteczne CV (gorąco polecamy konsultację dokumentów aplikacyjnych przy naszym stoisku) oraz wziąć udział w konkursie i wygrać przydatne gadżety.

To jeszcze nie wszystko! Specjalnie dla Was, od godz. 12.15 do 13.45, przeprowadzimy bezpłatny warsztat: Jak skutecznie szukać pracy i utrzymać motywację? Przyjdź do sali 1.44 i dowiedz się, jak dotrzeć do pracodawców. Zainwestuj w siebie i zwiększ swoje szanse na rynku pracy. Na warsztat nie obowiązują zapisy – przyjdź i skorzystaj!

Brzmi interesująco?! Koniecznie zarezerwujcie czas i odwiedźcie nasze stoisko w holu głównym Wydziału.

Czekamy na Was!

Zespół Biura Karier