Data wydarzenia: -

Festiwal Fabuły

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej wraz z Centrum Kultury Zamek zapraszają na kolejną, szóstą już edycję Festiwalu Fabuły, który odbędzie się od 21 do 26 maja br.

Festiwal to okazja do rozmów o ważnych zjawiskach we współczesnej literaturze, wysłuchania dobrych opowieści i spotkania się z autorkami i autorami powieści, opowiadań, biografii, esejów, a w tej edycji również dramatów i komiksów.

Kuratorem Festiwalu jest prof. UAM dr hab. Marcin Jaworski, a moderatorami i bohaterami wielu z wydarzeń festiwalowych będą studenci, doktoranci i pracownicy WFPiK.

Jednym z głównych punktów programu będzie Gala Poznańskiej Nagrody Literackiej, która odbędzie się 24 maja o godz. 19.00 w Sali Wielkiej CK Zamek.

Zobacz program wydarzenia

Więcej informacji: www.festiwalfabuly.pl