Data wydarzenia: -

IV ogólnopolskie Forum Dziekanatów

7 i 8 grudnia odbędzie się IV ogólnopolskie Forum Dziekanatów, tym razem w formule online.

Spotkanie przeznaczone jest dla pracowników dziekanatów szkół wyższych. W tym roku w programie przewidziano m.in.: premierę filmu pt. Dziekanat to Rzym i panel Uczelnie w 2020 roku: zarządzanie kryzysowe, czy nieoczekiwana okazja do rozwoju?, w którym udział potwierdzili: dr Anna Budzanowska – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. Grzegorz Mazurek – Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz – Prorektor ds. rozwoju Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. Piotr Wachowiak – Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Omawiane będą także zmiany przepisów prawnych dotyczących szkolnictwa wyższego w warunkach Covid-19, a także POLon.

Zachęcamy do udziału, który możliwy jest po wcześniejszej rejestracji.

Więcej o wydarzeniu, program oraz rejestracja znajdują się na stronie organizatorów.