Data wydarzenia:

Kolekcja komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu

Z okazji 100-lecia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu, zapraszamy Państwa na cykl otwartych wykładów, których tematem przewodnim jest wielokierunkowa działalność Biblioteki Uniwersyteckiej w różnych okresach jej istnienia.

Tematem kolejnego wykładu będzie

Kolekcja komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu

a wygłosi go

dr Michał Traczyk

kierownik Pracowni Komiksu BU

Zapraszamy środę 09 stycznia 2019 r., o godz.17.30  do NOVA - Czytelni Komiksów i Gazet

Michał Traczyk,  literaturoznawca, komiksoznawca, doktor nauk humanistycznych, współtwórca i członek Zarządu Fundacji Instytut Kultury Popularnej. Zastępca redaktora naczelnego "Zeszytów Komiksowych; redaktor naczelny "Studiów z Kultury Popularnej". Koordynator Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu (realizowanej przez Fundację Instytut Kultury Popularnej wspólnie z Biblioteką Uniwersytecką w Poznaniu).