Data wydarzenia:

Koncert „Jesienne impresje fortepianowe”

20 listopada br. o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej odbędzie się recital pt. „Jesienne impresje fortepianowe”.

Koncert w wykonaniu duetu: Joanna Kaczmarska-Bieżyńska i Robert Adamczak, poprowadzi Katarzyna Piątkowska-Pinczewska. W programie znajdą się utwory W. A. Mozarta, F. Chopina, F. Schuberta oraz C. Debussy’ego.

Na koncert obowiązuje wstęp za zaproszeniami lub wygenerowanymi elektronicznie miejscówkami. Zaproszenia dla senatorów wysłane zostały pocztą wewnętrzną. Potwierdzenia prosimy przesłać do 15 listopada br.

Informujemy, że zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów będą możliwe do pobrania za pośrednictwem serwisu koncerty.amu.edu.pl w dniach od 15 do 20 listopada br.

Z uwagi na bezpieczeństwo i ograniczenia związane z rygorami sanitarnymi prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc oraz przypominamy o obowiązku noszenia maseczek.

Serdecznie zapraszamy!