Data wydarzenia:

Koncert on-line "From Pandemic Dispair to a New Hope"

Wydział Anglistyki zaprasza całą społeczność UAM na koncert Pameli Howland i Stana Breckenridge’a pt. "From Pandemic Dispair to a New Hope".

Wydarzenie odbędzie się 28 maja br. o godz. 19.00 na platformie Zoom.

Link do spotkania

Życzymy miłych wrażeń muzycznych!

Pamela Howland - Pianistka klasyczna. W twórczości sięga po inspiracje do najróżniejszych gatunków. Członkini elitarnego grona Artystów Steinwaya. Zdobyła dyplom doktora sztuk muzycznych na uniwersytecie Eastman School of Music, NY. Zrealizowała film „Wspominając Fryderyka: Geniusz Chopina”.

Stan Breckenridge - Pianista jazzowy, wokalista i kompozytor, profesor akademicki. Doktor muzykologii na Claremont Graduate University. Wieloletni kierownik Wydziału Studiów Afroamerykańskich na California State University w Fullerton. Członek orkiestry jazzowej JBBO, występował z wieloma artystami i grał dla wybitnych postaci.