Data wydarzenia:

Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych w Poznaniu

Rektor prof.  UAM dr hab. Andrzej Lesicki i Międzyuczelniany Komitet Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zapraszają serdecznie na koncert „YOU RAISE ME UP" z okazji jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Wykonawcy:

• Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu
  • Kwartet The Sunday Singers: Adam Michalak, Maria Szczap, Eryk Szolc, Dorota Wróblewska (wykładowcy i absolwenci UAM, Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu)

W programie m.in. utwory Czesława Niemena w aranżacji Waldka Nowakowskiego, Marka Grechuty w aranżacji Mirosława Racewicza i Tomasza Labunia, a także muzyka z filmów: Maska ZorroDomRomeo i Julia.

Podczas koncertu będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej na wózek elektryczny dla Marka Suwezdy – studenta Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który jako małe dziecko uległ poważnemu wypadkowi.

Aula UAM, 14 listopada 2018, godz. 19:00
WSTĘP WOLNY – rejestracja i rezerwacja miejsc http://koncerty.amu.edu.pl/