Data wydarzenia:

Koncert Pameli Howland i Stana Breckenridge'a

W ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zapraszamy całą społeczność UAM wraz z rodzinami i przyjaciółmi-melomanami na koncert Pameli Howland i Stana Breckenridge'a „Songs of Struggle and Freedom”.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 27 maja br. o godz. 19:00 w Auli UAM.

Uprzejmie prosimy o rejestrację na to wydarzenie na stronie:

Koncert Pameli Howland i Stana Breckenridge'a

PAMELA HOWLAND: Pianistka klasyczna. W twórczości sięga po inspiracje do najróżniejszych gatunków. Członkini elitarnego grona Artystów Steinwaya. Zdobyła dyplom doktora sztuk muzycznych na uniwersytecie Eastman School of Music, NY. Zrealizowała film „Wspominając Fryderyka: Geniusz Chopina”. Profesor wizytujący na WA UAM.

STAN BRECKENRIDGE: Pianista jazzowy, wokalista i kompozytor, profesor akademicki. Doktor muzykologii na Claremont Graduate University. Wieloletni kierownik Wydziału Studiów Afroamerykańskich na California State University w Fullerton. Członek orkiestry jazzowej JBBO, występował z wieloma artystami i grał dla wybitnych postaci. Profesorem wizytujący na WA UAM.