Data wydarzenia:

Konferencja inaugurująca Program „Szkoła Pozytywnych Relacji”

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane wspieraniem dobrostanu psychicznego wszystkich uczestniczek/uczestników polskiego systemu oświaty do udziału w Konferencji inaugurującej Program „Szkoła Pozytywnych Relacji”, która odbędzie się 20 listopada 2024 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem konferencji oraz Programu „Szkoła Pozytywnych Relacji” jest przedstawienie osobom pracującym w polskim systemie oświaty (nauczycielom, dyrektorom, psychologom i pedagogom szkolnym) wiedzy nt. koncepcji Internal Family Systems Richarda Schwartza (IFS)

W programie konferencji:

• warsztaty (każda osoba uczestnicząca może wziąć udział w dwóch wybranych przez siebie formach),
  • sesje wykładowe,
  • networking umożliwiający nawiązanie kontaktów pomiędzy osobami zainteresowanymi koncepcją IFS.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu i zapisz się!

Honorowy Patronat nad konferencją objęli: Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych prof. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska, Wojewoda Wielkopolski Pani Agata Sobczak oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak.