Data wydarzenia:

Konferencja online „Uniwersytet w czasach pandemii: nauka, dydaktyka, administracja”

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza naukowców UAM do udziału w konferencji on line zatytułowanej „Uniwersytet w czasach pandemii: nauka, dydaktyka, administracja”. Konferencja odbędzie się 24 września 2020 r.

Uczestnicy będą mieli okazję dyskutować o problemach w czasach pandemii w szerokim kontekście. Podczas konferencji poruszone zostaną min. tematy związane z nowo podjętymi tematami badawczymi zmierzającymi do poznania skali rozprzestrzeniania, mechanizmów i skutków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, jak i ogólniejszych problemów epidemiologicznych, czy uwarunkowań środowiskowych. Referaty przedstawione zostaną w formie popularnonaukowej, tak aby każdy zainteresowany tematyką wpływu pandemii na nasze życie, mógł wziąć udział w wydarzeniu, do czego organizatorzy serdecznie zachęcają. Konferencja jest bezpłatna.

Więcej informacji można znaleźć w załączonym pliku oraz na stronie internetowej: up.poznan.pl/konferencja-sars2020/

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik