Data wydarzenia: -

Sound Art Festival

Sound Art Festival będzie okazją do spotkania przedstawicieli i reprezentantów branży muzycznej na rynku Polskim ze studentami uczelni wyższych Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Artystycznego.

W trakcie festiwalu odbędzie się cykl kilkudziesięciu spotkań autorskich, warsztatów, prelekcji, prezentacji nowych technologii, koncertów muzycznych, pokazów artystycznych i wystaw sztuki. Sound Art Festival jest unikatowym projektem w skali kraju, które ukaże duży potencjał regionu Wielkopolski wraz z silną reprezentacją Wyższych Uczelni oraz bogate środowisko branży muzycznej.

Kiedy: 28-29 lutego 2020 r.

Gdzie: Wydział Fizyki UAM, Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2, Poznań

Wstęp wolny!

Program i więcej informacji o festiwalu znajdują się na stronie: soundartfestiwal.pl

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli:

• Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • Prezydent m. Poznania
  • Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
  • Rektor Uniwersytetu Artystycznego,
  • Rektor Akademii Muzycznej.

Patroni medialni:

• TVP3