Data wydarzenia:

Uniwersyteckie Wykłady na Zamku: Na barkach gigantów – sztafeta pokoleń w Poznańskiej Szkole Matematycznej

28 listopada 2023 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, na Scenie pod Zegarem, odbędzie się wykład pt. „Na barkach gigantów – sztafeta pokoleń w Poznańskiej Szkole Matematycznej”, organizowany w ramach cyklu „Uniwersyteckie Wykłady na Zamku”.

Wykład wygłosi dr Bartosz Naskręcki z Wydziału Matematyki i Informatyki UAM. Wstęp wolny.

Uniwersyteckie Wykłady na Zamku to cykliczne, otwarte spotkania przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych osób. Wykłady organizują wspólnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja Uniwersytetu im. Adama MickiewiczaCentrum Kultury ZAMEKMuzeum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.