Data wydarzenia: -

VI Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na VI Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami, które odbędzie się w dniach 22-23 września 2021 r. (środa-czwartek) na Wydziale Historii UAM w Poznaniu.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy pełnomocników, pracowników biur ds. osób z niepełnosprawnościami oraz osoby zajmujące się zapewnianiem dostępności na uczelniach.

Celem Forum jest promowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie wspierania osób z niepełnosprawnościami oraz upowszechnianie wiedzy i podnoszenie świadomości na temat funkcjonowania osób z różnymi niepełnosprawnościami w szkolnictwie wyższym.

• Termin: 22-23 września 2021 r. (środa-czwartek)
  • Miejsce: Wydział Historii UAM, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, 61-614 Poznań, (Kampus Morasko)

Więcej informacji znajduje się w programie ramowym.

W trakcie forum zapewniamy (wyłącznie przy wcześniejszym zgłoszeniu):

• pomoc wolontariuszy przez cały czas trwania konferencji, w tym pomoc w dotarciu na miejsce konferencji,
  • sale wyposażone w pętle induktofoniczne,
  • tłumacza Polskiego Języka Migowego*,
  • napisy na żywo w formie spotkania online*,
  • materiały konferencyjne, również w powiększonym druku lub w formie cyfrowej*,
  • catering podczas przerw kawowych i obiadowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb*
  • certyfikat udziału w konferencji;

* wyłącznie po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby w formularzu zgłoszeniowym.

Zgłoszenia na Forum:

• WYŁĄCZNIE poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego pod linkiem: https://forms.office.com/r/5JqrmdvDBF
  • Ze względu na zakres tematyczny i ogólnopolski zasięg wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu POWR.03.05.00-00-A095/19 „Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku” z funduszy europejskich POWER.

Udział w forum jest bezpłatny.

Dodatkowych informacji udzielają:

Dominika Hoft e-mail: dominika.hoft@amu.edu.pl
tel. 61 829 1210

Agnieszka Janickae-mail: agnieszka.janicka@amu.edu.pl
tel. 61 829 2243

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Program-VI-Forum-Uczelnianych-Pelnomocnikow.pdf 12.08.2021 Iwona Paroń
Pobierz PDF Program-VI-Forum-Uczelnianych-Pelnomocnikow.pdf(187.3 KB)
Zaproszenie-VI-Forum-Uczelnianych-Pelnomocnikow.docx 12.08.2021 Iwona Paroń
DOCX