Data wydarzenia:

XVII Dni Turystyki

Festiwal Dni Turystyki jest coroczną imprezą odbywająca się na przełomie zimy i wiosny na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest to kilkudniowy cykl prelekcji, warsztatów, wykładów oraz pokazów slajdów na temat podróżowania oraz wszystkiego co z nim związane. Razem z  prelegentami przenosimy się w czasie i przestrzeni, aby odwiedzić najodleglejsze zakątki świata. Każdego roku organizatorzy zapewniają wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń, a także konkursy z nagrodami. Na festiwalu spotkacie zapalonych podróżników, osoby, które mają niesamowite pomysły i je realizują. Po powrocie do domu pozostaje w głowie tylko jedna myśl – spakować plecak i ruszyć w świat!

Zobacz program wydarzenia

program dni turystyki