Konkurs „Odkrycia z UAM”

Masz pomysł na współpracę Twojej jednostki ze szkołami ponadpodstawowymi z Wielkopolski? Weź udział w drugiej edycji konkursu „Odkrycia z UAM” i zdobądź środki na realizację projektu!

Konkurs „Odkrycia z UAM” przeznaczony jest dla szkół dziedzinowych, wydziałów i filii UAM, a jego celem jest wyłonienie najlepszych projektów wspierających współpracę UAM z wielkopolskimi szkołami ponadpodstawowymi. Autorzy i autorki nagrodzonego projektu otrzymają środki finansowe w wysokości 5000 zł na jego realizację!

Beneficjentami projektów są uczniowie i uczennice szkół objętych projektem, a jego uczestnikami w tej edycji konkursu będą też studenci i studentki.

Termin realizacji projektu: do końca roku 2023

Wnioski projektowe należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres uamdlanajlepszych@amu.edu.pl w terminie do 8 maja br., w tytule podając „Odkrycia z UAM”.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Poniżej udostępniamy formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie RODO, które należy wypełnić w ramach zgłoszenia.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Regulamin - Konkurs Odkrycia z UAM 29.03.2023 Anna Pluta