Aukcja WOŚP: Dwutomowa „Psychologia kliniczna” podpisana przez autorów z WPiK UAM

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest pakiet „Psychologii klinicznej” Wydawnictwa Naukowego PWN.

Komplet książek opatrzony autografami Autorów związanych z Wydziałem Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu:

• „Psychologia kliniczna” pod redakcją L. Cierpiałkowskiej i H. Sęk; Wydawnictwo PWN; rok wyd. 2016,
  • „Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży” pod redakcją I. Grzegorzewskiej, L. Cierpiałkowskiej i A. R. Borkowskiej; Wydawnictwo PWN; rok wyd. 2020.

Obydwa tomy to pierwsze tak obszerne polskie opracowania z zakresu psychologii klinicznej. Autorami poszczególnych rozdziałów są zarówno akademicy, jak i praktycy tej dyscypliny.

Pierwszy z tomów, „Psychologia Kliniczna”, otrzymał w roku 2017 nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za Najlepszą Książkę Akademicką. Drugi tom, „Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży”, otrzymał w roku 2022 zespołową Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki w zakresie działalności dydaktycznej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Dwutomowa „Psychologia kliniczna” podpisana przez autorów z WPiK UAM