Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Emocjonalna siła – o rozpoznawaniu i regulacji emocji”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Emocjonalna siła – o rozpoznawaniu i regulacji emocji”.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość zidentyfikowania emocji w sobie i u innych ludzi. Ponadto zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne dotyczące tego, jak lepiej zrozumieć swoje emocje, jak rozpoznawać ich źródła i jak efektywnie nimi zarządzać. Dowiedzą się także, jakie informacje przekazują̨ nam nasze emocje i jak korzystać z tych informacji w codziennym życiu. Dodatkowo poznają skuteczne sposoby na regulację emocji, dzięki czemu będą mogli radzić sobie z trudnymi sytuacjami w sposób bardziej spokojny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Emocjonalna siła – o rozpoznawaniu i regulacji emocji”