Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Jak zdystansować się od negatywnych myśli?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Jak zdystansować się od negatywnych myśli?”.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą̨ się̨, dlaczego warto dystansować́ się̨ od swoich myśli, czy każdej z nich trzeba wierzyć́ oraz czym jest defuzja poznawcza. Istotna będzie także tematyka wartości i tego, jak mogą̨ nam posiadane wartości pomóc w dokonywaniu codziennych wyborów. Przedstawione zostaną kluczowe elementy terapii ACT. Zaproponowane zostanie wcielanie elementów akceptacji i zaangażowania się w pełni w swoje życie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Jak zdystansować się od negatywnych myśli?”