Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Lider komunikacji: skuteczne przekazywanie informacji”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Lider komunikacji: skuteczne przekazywanie informacji”.

Kluczową kompetencją lidera jest poprawna i skuteczna komunikacja. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim postawa pewności siebie podczas prezentowania swoich pomysłów oraz umiejętność przekazywania informacji w duchu problem-solving (rozwiązywania problemów). Podczas spotkania zostanie zapewnione naukowe zaplecze teoretyczne, przestrzeń do sprawdzenia się w praktyce i ćwiczenia poszczególnych kompetencji oraz feedback dla każdego uczestnika.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Lider komunikacji: skuteczne przekazywanie informacji”