Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Odkryj piękno w niedoskonałości: Jak uporać się z perfekcjonizmem?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Odkryj piękno w niedoskonałości: Jak uporać się z perfekcjonizmem?”.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję m.in. dowiedzieć się, skąd bierze się perfekcjonizm, w czym się przejawia, jak wpływa na zdrowie i relacje oraz dlaczego, mimo społecznej aprobaty tego zjawiska, w dłużej perspektywie perfekcjonizm nie pozwala nam iść naprzód. Uczestnicy zostaną zapoznani z wieloma technikami oraz zagadnieniami teoretycznymi, a także będą uczestniczyć w dyskusji, pracy indywidualnej oraz w grupach.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Odkryj piękno w niedoskonałości: Jak uporać się z perfekcjonizmem?”