Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Porozumienie bez przemocy – jak zrozumieć innych i być zrozumianym”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Porozumienie bez przemocy – jak zrozumieć innych i być zrozumianym”.

Warsztat opiera się na „Porozumieniu bez przemocy”, dzięki któremu można nauczyć się komunikować swoje potrzeby oraz uczucia, a także empatycznie rozumieć innych i dostrzegać w ich wypowiedziach to, czego oni potrzebują. Podczas spotkania zostaną zgłębione techniki, które pozwalają wyciągnąć wartościowe informacje zarówno z kłótni, jak i dyskusji. Uniwersalność tej metody pozwala zastosować nowe umiejętności w domu oraz w pracy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Porozumienie bez przemocy – jak zrozumieć innych i być zrozumianym”