UAM gra z WOŚP: wystartowały pierwsze aukcje

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od lat. Niezmiennie. W tym roku "cegiełka" UAM będzie wyjątkowa. Dlaczego?

W ramach 32. Finału WOŚP pierwsze uruchomione aukcje to propozycje, które płyną z naszych wydziałów. Mikołajki to dobry czas, aby ruszyć ze wsparciem. Dlatego dziś na uniwersyteckim koncie Allegro wystartowały dwie pierwsze aukcje. Niebawem dołączą do nich kolejne. Co można licytować już dziś?

Dzień na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Jesteś ciekawy, gdzie ukrywa się fizyka w otaczającym nas świecie, a jakie eksperymenty można wykonać z prądem lub ciekłym azotem? Może pasjonujesz się wirtualną rzeczywistością? Chcesz odkryć fizykę w roślinach? Rozwikłać zagadkę, czy medycyna mogłaby istnieć bez fizyka? Albo zbadać sobie wzrok?

Dzień na Wydziale Fizyki to 7 godzin przepełnionych doświadczeniami, eksperymentami i pokazami. W planach jest między innymi wizyta w komorze bezechowej.

Propozycja obejmuje wizytę indywidualną lub grupową (grupa do 30 osób). Aukcja trwa do piątku 15 grudnia, do godziny 13:03:39.

Dołącz do licytacji

Warsztaty LEGO na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM

Studio LEGO® Education Innovation na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jedynym akademickim Studio w Polsce. Wydział przygotował warsztaty edukacyjne dla uczniów właśnie w tej sali!

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów klas 1-8 szkół podstawowych (łącznie 20 osób) i zostaną dopasowane do wieku uczniów, dla których przeznaczona będzie wygrana licytacja.

Warsztaty LEGO są niezapomnianą przygodą! Jednak oprócz zabawy uczniowie....

• zgłębią tajniki programowania,
  • zbudują własne roboty, które wezmą udział w niezapomnianym pojedynku.

Aukcja trwa do piątku 15 grudnia, do godziny 11:17:28.

Dołącz do licytacji

Kolejne uniwersyteckie aukcje uruchomione w ramach 32. Finału WOŚP znajdziecie na naszym koncie. Zachęcamy do obserwowania!

Uniwersyteckie konto Allegro - sprawdź dostępne aukcje