Program Fulbright Polska - spotkanie informacyjne

Już w czwartek, 25 kwietnia 2019 r., odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości stypendialnych i wyjazdów zagranicznych z programu Fulbrighta, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych samorząd doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Poznańskie Porozumienie Doktorantów.

Wydarzenie kierowane jest szczególnie do studentów, doktorantów i młodych naukowców, którzy chcieliby skorzystać z możliwości studiowania lub realizowania projektu badawczego w najlepszych amerykańskich uczelniach.

Spotkanie poprowadzi Rafał Szymanowski - doktorant Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, będący równocześnie ambasadorem Programu Fulbrighta w Poznaniu i okolicy.

Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2019 r., o godzinie 16.30 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP (ul. Przybyszewskiego 37a).

Więcej informacji o wydarzeniu.

UWAGA! By wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zarejestrować!

W przypadku pytań, załączam również link do wydarzenia na facebook'u.