Data wydarzenia:

Wykład online „The partitions of Poland in the light of the 18th century concepts of international law”

Redakcja „Czasopisma Prawno-Historycznego” zaprasza do udziału w serii wykładów online z uznanymi zagranicznymi historykami prawa zatytułowanej „IAS Invited Lecture Series in Legal History 1”.

W pierwszej serii wykładów odbędą się trzy spotkania z naukowcami z Rady Naukowej CPH lub wskazanymi przez jej członków. Wykłady mają charakter otwarty i odbędą się na platformie MS Teams. Każdorazowo po wykładzie będzie miało miejsce zamknięte seminarium z prelegentem adresowane do studentów realizujących indywidualne projekty badawcze, doktorantów i młodych naukowców. Zainteresowanych udziałem w tej drugiej części spotkania prosimy o zgłaszanie się drogą mailową do organizatora (piotr.alexandrowicz@amu.edu.pl).

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 21 maja 2024 r. o godz. 16.00. Wykład pt. „The partitions of Poland in the light of the 18th century concepts of international law” wygłosi prof. Michael G. Müller. Link do spotkania online: https://bit.ly/legalhistory2

Więcej informacji, w tym abstrakty wykładów, znajduje się na stronie serii wykładów IAS.

Seria wykładów została dofinansowana w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w konkursie nr 129 „IAS Invited Lecture Series”.

Grafika: John Pinkerton, Public domain, via Wikimedia Commons