Data wydarzenia: -

Wykład otwarty w ramach projektu realizowanego przy wsparciu finansowym Miasta Poznania

Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w wykładach prof. dra Larry Nelsona, pracownika naukowego Brigham Young University, Provo, Utah, USA.

• 15 maja 2019 r. godz. 11.00 wykład „Relacje rodzinne i rodzicielstwo w okresie wschodzącej dorosłości”, w ramach sympozjum „Rodzina w dialogu ze światem”,
  • 16 maja 2019 r. godz. 10.15 „Czynniki intensywnego rozwoju i życiowego zagubienia osób we wczesnej dorosłości”.

Profesor Larry Nelson jest współzałożycielem Fundacji i Stowarzyszenia Badań nad Wyłaniającą się Dorosłością. Jest autorem licznych publikacji poruszających problem wychowania w dynamicznie zmieniających się warunkach społeczno-kulturowych XXI w. Prowadził badania dotyczące młodych wchodzących w dorosłość w Stanach Zjednoczonych oraz w Chinach. Wyniki swoich badań prezentował na konferencjach m. in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Australii, Belgii, Niemczech, Litwie, Szwajcarii oraz Chinach.

Wykłady odbędą się w Poznaniu przy ul. Wieżowej 2/4 w Budynku A, Auli A, Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.