Warsztaty radzenia sobie ze stresem

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra" serdecznie zaprasza studentów z niepełnosprawnościami do udziału w warsztatach z radzenia sobie ze stresem.

Masz problem z towarzyszącym Ci na co dzień stresem? Chciałbyś zacząć sobie z nim radzić? Te warsztaty są w sam raz dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy studentów z niepełnosprawnościami na warsztat radzenia sobie ze stresem, który odbędzie się dnia 13 marca w godzinach 10:00-14:00.

Warsztaty poprowadzi mgr Szymon Hejmanowski.

Wychodzimy z taką inicjatywą, ponieważ uważamy, że jest to powszechny problem, z którym powinniśmy walczyć, aby wykorzystywać swoje umiejętności w pełni, bez zbędnego strachu! Liczymy na jak największe zainteresowanie!

* w warsztacie mogą wziąć udział wyłącznie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca włącznie.

Link do formularza zgłoszeniowego: