Data publikacji w serwisie:

Spotkamy się z kandydatami na studia w kwietniu i w maju

Planujesz studia na UAM? Spotkaj się z nami w siedzibie Welcome Center UAM w centrum Poznania! Wydarzenie jest cykliczne. Każdego miesiąca odbywają się co najmniej dwa spotkania. Najbliższy termin to 28 kwietnia. Kolejne zaplanowaliśmy w maju.

Podczas spotkania powiemy, gdzie szukać informacji o poszczególnych etapach naboru i jak sprawdzić wymogi rekrutacyjne. Podpowiemy też, jak korzystać z Systemu Internetowej Rekrutacji (od założenia konta po decyzję podkomisji rekrutacyjnej).

Chcemy, aby maturzyści, ale także młodsi uczniowie szkół ponadpodstawowych, mogli lepiej poznać UAM. W trakcie spotkania opowiemy więc o tym, co jest warte uwagi z perspektywy kandydata. Wyjaśnimy, jak skorzystać z systemu wsparcia studenta (stypendia, akademiki, badania). Przekażemy więc podstawowe informacje o uczelni oraz jej ofercie edukacyjnej.

Dwa spotkania w maju

Zaplanowane są także dwa spotkania w maju. Pierwsze z nich odbędzie się 16 maja. Podczas tego spotkania studentka Wydziału Biologii - Mirela Król opowie o swoim wydziale. Odpowie też na pytania osób zainteresowanych studiami na kierunku biotechnologia. Tego dnia Kornelia Starczewska opowie też o Międzyobszarowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych.

Zapisz się na spotkanie 16 maja

Dla kogo spotkania na UAM?

Jeśli już zdecydowałeś, że w nowym roku akademickim rozpoczniesz swoją studencką przygodę z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, to spotkanie dla Ciebie. Jeśli nadal zajmujesz się rozpoznaniem i porównujesz oferty krajowych uczelni, także powinieneś do nas dołączyć. Dlaczego? Przygotowaliśmy scenariusz, który sprosta oczekiwaniom większości kandydatów na studia.

Dowiedz się więcej