Szczepienia przeciw COVID-19 na UAM

Szanowni Państwo,

wszyscy zgłoszeni na szczepienie przeciwko COVID-19 w ramach akcji odbywającej się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu otrzymali w dniu wczorajszym wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu.

Szczepienia preparatem Comirnaty (Pfizer/BioNTech) odbędą się w dniach 3-6 czerwca 2021 r. (punkt w Collegium Heliodori Święcicki przy ul. Grunwaldzkiej 6) i 7-8 czerwca br. (punkt Collegium Historicum na Kampusie Morasko).

W najbliższym czasie zostanie przesłana do Państwa wiadomość SMS z dokładnym terminem zabiegu, a w wiadomości mailowej znajdzie się formularz zgody RODO oraz kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego, które należy zabrać ze sobą do punktu szczepień.

W przypadku braku możliwości skorzystania z zaproponowanego terminu, proszę o indywidualny kontakt z operatorem szczepień po 8 czerwca 2021 r. (w centrum miasta: Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK – nr tel. 61 829 11 11, na Morasku: Medikor NZOZ – nr tel. 512 987 874). Jednocześnie informuję, że osoby, które nie będą mogły zaszczepić się w ustalonym terminie na Morasku, w późniejszym czasie będą mogły to zrobić jedynie w siedzibie przychodni Medikor NZOZ przy ul. Braniewskiej 20.

​​​​
Tadeusz Wallas

Prorektor

Nazwa Data